ASUS NEXUS 7 IPS Ekran 8GB Tegra3

 • ASUS NEXUS 7 IPS Ekran 8GB Tegra3
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  Süre Belirtilmemiş 
  +4 -1

  HızlıAl.com 'da %41 İndirim ile sadece 499 TL

  ASUS NEXUS 7


  Tam Açıklama


  ASUS NEXUS 7″ IPS Ekran 8GB Tegra3 Dört Çekirdekli İşlemci GPS Android 4.1 JellyBean Tablet

  Basit. Güzel. Dâhice.

  Nexus markası, bir tablette mümkün olan en iyi Google deneyimini sunmak adına tasarlanmış Android-tabanlı cihazları temsil eder. Ayrıca, en yeni yazılımlar ile son teknoloji donanımın birleştiği bir kavşağı ve sanal yaşamın bir düğüm noktasını ifade eder.

  ASUS NEXUS 7 Google’un Nexus deneyimi sunan en yeni cihazıdır ve Android™ 4.1 Jelly Bean işletim sistemini sunan ilk tablettir. ASUS ve Google tasarımlarının en kaliteli çıktılarını birleştiren bu ürün, en gelişmiş Google yazılımını, en kaliteli ASUS donanımlarıyla birleştirir.

  nexus
  nexus7_1

  Hayran Bırakan 7” Ekran

  ASUS NEXUS 7 göz alıcı 1280×800 yüksek çözünürlüklü ekranı ile uygulamalara, oyunlara ve filmlere hayat veriyor. Yeni ASUS TruVivid teknolojisiyle renklerin belirginliği ve parlaklığı arttırılırken IPS panel keskin ve detaylı görselleri 178o geniş görüş açısı ile sunuyor. Çizilmelere dayanıklı Corning® Fit Glass ve dokulu kasa tasarımı ile elden kaymaları engelleyen Nexus 7 hareket halindeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için inanılmaz sağlamlık sunar.

  Oyun Oynamaya Uygun bir Tasarım

  ASUS NEXUS 7 hareketli oyuncular için tasarlandı. Sahip olduğu NVIDIA® Tegra® 3 dört-çekirdekli işlemci ile her şey daha hızlı: internet sayfaları, oyunlar veya çoklu-görevler. Patentli 4-PLUS-1™ CPU tasarımı size gerektiğinde yüksek performans, gerektiğinde güç tüketimi etkinliği sunarken; 12-çekirdekli GeForce® GPU ile gelişmiş grafiklere ulaşacaksınız.

  Yürek hoplatan dört-çekirdekli işlemci performansı, hızlı yanıt veren 10-parmak çoklu-dokunma ekranı ve sensörleriyle zafere giden yol sizin. 600.000’e yakın uygulama ve oyunda yuvarlama, sallama ve dokunma gibi birçok komut parmağınızın ucunda.

  Dünyanın En Çok Tanınan İşletim Sistemi

  ASUS NEXUS 7, dünyanın en çok tanınan işletim sisteminin son sürümüyle donatılmıştır: Android™ 4.1 Jelly Bean. Daha akıllıca tasarlanmış bildirimler ile gelişmelere daha hızlı tepki verin ve yeni, güzel araçlar (widgets) ile en sevdiğiniz içeriklerinizi kolayca sürükleyip bırakarak ana ekranlarına taşıyın. Android artık daha sezgisel ve hızlı.

  Google Play için Üretildi

  ASUS NEXUS 7 Google Play için tasarlandı, en sevdiğiniz, en eğlenceli bulduğunuz şeyler sağ elinizde. Dünyanın en geniş eKitap, şarkı, dizi ve dergi koleksiyonu. Ayrıca 600.000’den fazla uygulama ve oyun.

  Google’ın En İyisi

  ASUS NEXUS 7’de en sevdiğiniz Google uygulamaları yer alır: Gmail, Chrome, Google+ ve YouTube. Bu sayede Google’ın ürettiği en iyi uygulamalar avucunuzun içerisinde yer alır. Kullanımı kolaydır, tabletiniz, akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız ile otomatik olarak senkronize olur. Ayrıca geniş ve bedava bulut bilişim alanı ve başka yerde bulamayacağınız özellikler ile Google’ın en iyi yanları bu güzel cihazda birleşti.

  nexus7_2
  nexus7_3

  Tam-Donanımlı Tablet

  ASUS NEXUS 7, ASUS tarafından tasarlanmış üstün donanımı tercih ediyor. Sadece 10,5 mm kalınlığa ve 340 gram ağırlığa sahip şık tasarımı ile 9,5 saate kadar* pil ömrü ve dayanıklı yapısı ile en hareketli kullanıcıları bile cezbedecek. Bir kitabın taşınabilirliği ve sanal eğlence dünyasına açılan bir kapı; ikisi ASUS NEXUS 7’de bir arada.

  Daha Çok İş için Daha Az Enerji

  8 saatin üzerinde HD video oynatın, 10 saatin üzerinde webde gezinin veya kitap okuyun. ASUS NEXUS 7 de istediğiniz kadar kitap, oyun veya film bitirin; ASUS NEXUS 7 ile cihazınızı şarj etmek için daha az vakit harcarken daha çok iş yapabilirsiniz.

  nexus7_4

  Yüz Kilidi

  Tabletinize gülümseyin! Artık karışık şifreleri aklınızda tutmanıza gerek yok. Kameranıza bir bakış atarak hızlıca tabletinizin kilidini açabilirsiniz.

  Android Beam

  Kartvizitleri, web-sitelerini, uygulamaları, haritaları ve YouTube videolarını kolaylıkla yakınınızdaki kişiler ile paylaşın. Basitçe, iki NFC uyumlu Android tableti yan yana tutun ve “Beam” özelliği ile paylaşın.

  Hangout özelliği ile Google+

  9 kişiye kadar video konferans özelliği.

  Panoramik Çekimli Kamera

  Tabletiniz ile inanılmaz fotoğraflar ve videolar çekin, düzenleyin ve daha sonra paylaşın.

  Konuş-Yaz

  Klavyeniz üzerindeki mikrofon tuşuna istediğiniz an basarak e-postalarınızı, SMS’lerinizi veya diğer tüm yazılarınızı istediğiniz an ses ile girebilirsiniz.