FLO’dan Avealılara İndirim

 • FLO'dan Avealılara İndirim
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  Süre Belirtilmemiş 
  +2 -0

  FLO'dan Avealılara seçili ürünlerde %50'ye varan indirim!

  50 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ve 365 gün iade garantisi

  ,

  Tam Açıklama


  Kampanya 13 Ocak 2013 tarihine kadar tüm FLO mağazalarında geçerli olacaktır.

  Avea müşterileri FLO yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise FLO boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir.

  Kampanya kapsamında anında %50’ye varan indirim faydası sadece işaretli ürünlerde belirlenmiş indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

  Kampanya seçili erkek, kadın, çocuk, spor, tekstil ve aksesuar ürünlerinde geçerli olacaktır. Kampanya flo.com.tr’den yapılan online alışverişlerde ve tüm FLO mağazalarında geçerlidir.

  Outlet ürünlerde kampanya geçerli değildir.

  Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir.

  Türk Telekom ev telefonu müşterileri aynı şifre ile kampanyadan birden fazla kez yararlanabilirler. Aynı şifre ile yapılacak birden fazla katılım ancak ertesi gün yapılabilecektir.

  Şifrenin alışveriş sırasında mağaza görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez.

  Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır.

  Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.

  6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.