Kliksa Promosyon Kodu Fırsatı

 • Kliksa Promosyon Kodu Fırsatı
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  3 yıl önce sona erdi 
  +5 -4

  Aradığın her şey Sabancı güvencesiyle sadece bir klik uzağında!

  Kliksa Promosyon Kodu ile 100 TL Hediye


  Tam Açıklama


  Kliksa Promosyon Kodu fırsatı! 29-30 Nisan’da 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Kliksa’dan hediye!

  kliksa

  Kampanya Koşulları

  kliksa.com’dan 29-30 Nisan 2014 günlerinde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kuponu kazanacaksınız.

  29-30 Nisan’da alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kuponu kazanılamayacaktır.

  İndirim kuponları 9 Mayıs’ta e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.

  Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kuponu kazanılabilir.

  İndirim kuponu kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.

  Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada indirim kuponu kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.

  Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak indirim kuponu kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane indirim kuponu kazanacaktır.

  50 TL’lik indirim kuponları 250 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir. 100 TL’lik indirim kuponları ise 500 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.

  Her alışverişte yalnızca 1 indirim kuponu kullanılabilir.

  Kampanyadan kazanılan indirim kuponları en geç 13 Mayıs 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan indirim kuponları geçersiz sayılacaktır.

  kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Alıcı, indirim kuponu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa indirim kuponu kendisine tekrar gönderilecektir.

  Kampanya, Worldpuan kampanyasından bağımsızdır. Kazanımları ayrı olacaktır.

  Size özel promosyon kodunu nasıl kullanırsınız?

  Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, “Sepetim” sayfasında “Promosyon Kodumu Kullanmak İstiyorum” butonunu tıklayın. Açılan pencereye bu e-postadaki indirim kuponunu yazıp “Kullan” butonunu tıklayın.

  İndirim kuponu tutarı sepet tutarınızdan indirim olarak düşecektir.