Kliksa Promosyon Kodu Sürprizi

 • Kliksa Promosyon Kodu Sürprizi
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  3 yıl önce sona erdi 
  +8 -1

  Aradığın her şey Sabancı güvencesiyle sadece bir klik uzağında!

  Kliksa Promosyon Kodu ile 100 TL Hediye


  Tam Açıklama


  Kliksa Promosyon Kodu ile Cuma Sürprizi. Bugüne Özel 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Kliksa’dan hediye!

  kliksa-promosyon-kodu-kampanya

  Kampanya Detayları;

  Kliksa.com’dan 4 Nisan 2014 günü tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL promosyon kodu kazanırsınız.

  4 Nisan’da yapılan alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda promosyon kodu kazanılamayacaktır.

  Promosyon kodları 21 Nisan’da e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.

  Her alışverişte yalnızca 1 adet promosyon kodu kazanılabilir.

  Promosyon kodu kazanmak için yapılacak harcama için ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir promosyon kodu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.

  Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada promosyon kodu kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.

  Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak promosyon kodu kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane promosyon kodu kazanacaktır.

  50 TL’lik promosyon kodları 250 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir. 100 TL’lik promosyon kodları ise 500 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.

  Her alışverişte yalnızca 1 promosyon kodu kullanılabilir.

  Kampanyadan kazanılan promosyon kodları en geç 30 Nisan 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan promosyon kodları geçersiz sayılacaktır.

  Kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Alıcı, promosyon kodu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa promosyon kodu kendisine tekrar gönderilecektir.