Samsung i9250 Galaxy Nexus İndirim

 • Samsung i9250 Galaxy Nexus İndirim
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  Süre Belirtilmemiş 
  +4 -0

  Darty Web'e özel indirimli Nexus kampanyası 999TL !

  SAMSUNG i9250 Galaxy Nexus Titanıum Silver


  Tam Açıklama


  Samsung i9250 Galaxy Nexus Titanium Silver Darty Web’e özel indirimli 999 TL ! Peşin fiyatına taksit imkanları. Kampanya Stoklar ile sınırlıdır.

  SAMSUNG i9250 Galaxy Nexus Titanıum Silver

  GALAXY NEXUS daha geniş HD Super AMOLED Ekran, üstün eğimli tasarım, ince yapısı ve yüksek performanslı hızlı çift çekirdekli işlemci gibi çarpıcı Samsung özellikleri ile yaratıldı. Zarif ancak kullanımı kolay yeni bir kullanıcı arayüzü ile akıllı telefon ve tablet için birleştirilmiş ilk Android Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi’ni barındırır.

  Sade ve Eğimli Tasarım

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_1

  Şık eğimli ve ince 8,94 mm tasarımın tadını çıkarın. Eşsiz eğim, üstün minimum 4,29 çerçeve kenarı ve net hatlar, imrenilecek minimalist bir estetik taşır. Tuşsuz tasarımı (Telefon açma/kapama ve Ses azaltma artırma tuşları barındırır), dokunması keyifli, tutması ve seyretmesi güzel Hyper Skin dokusu ile tertemiz dış kısmını muhafaza eder.

  HIZLI ve GÜÇLÜ

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_3

  Hızlı bağlantı özelliği ve web yüklemesinden, sorunsuz çok görevliliğe, daha yumuşak Arabirim geçişlerine kadar her şeyde güçlü çift çekirdekli bir işlemciden gelen çarpıcı performansı izleyin. HSPA+, önceki 7.2Mbps’lik HSDPA’dan üç kata kadar daha hızlı, inanılmaz yüksek veri hızları sunar, böylece içeriğinizi daha kısa sürede edinirsiniz ve bir göz kırpması anında videoların, filmlerin, müziğin ve oyunların keyfini çıkarırsınız.

  İlk Android 4.0 Ice Cream Sandwich

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_5

  GALAXY Nexus dünyanın “Ice Cream Sandwich” OS ile tasarlanmış ilk cihazıdır. Kullanıcılar, son teknoloji kullanıcı arayüzünün ve Android Market’te piyasaya sürüldükçe yeni uygulamaların keyfini ilk çıkaranlar olacaktır.

  Tek hareketli Panoramik Kamera

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_7

  GALAXY NEXUS ile en son teknolojiye sahip bir kamera, otomatik odak, birinci sınıf düşük ışık performansı ve panoramik resimler çekmenin basit, sezgisel bir yoluna sahip olursunuz. İnanılmaz fotoğraflar veya 1080p videolar çekin, düzenleyin ve doğrudan telefonunuzdan paylaşın

  Android Beam

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_9

  Galaxy Nexus ile artık kişileri, web sitelerini, uygulamalarını, haritaları ve YouTube videolarını diğer yakın kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Sadece iki Ice Cream Sandwich Yüklü NFC özellikli Android telefonu birbirine yakın tutup aktarıma dokunun ve paylaşın.

  HD Super AMOLED

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_2

  Çerçeveden fırlayan en parlak ve en canlı renklere sahip son teknoloji ürünü yüksek tanımlı bir ekran olan HD Super AMOLED (1 280 x 720) ile heyecan verici bir ekran deneyiminin keyfini çıkarın. Tüm resimleriniz, videolarınız ve web sayfaları için geliştirilmiş izleme deneyimi için kristal netliğinde görüntüler sağlar. İdeal 16:9 tam ekran oranında gerçek bir film deneyiminin keyfini çıkarın.

  Anında Yakalama – minimum deklanjör gecikmesi

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_4

  Olaylar çok çabuk meydana gelir, bu yüzden anı Minimum Deklanjör Gecikmesi kullanıcıları gerçekten yakalayabilir. Geliştirilmiş Yakınlaştırma özelliği daha geniş, daha net önizlemeler ve daha keskin yakın çekimler sağlar. Hareket halinde çekimde daha pürüzsüz olması için titreme önleyici video sabitleme, video ekran görüntüsü ve gerçek zamanlı filtreler ve efektler ile Mükemmel HD Video Kaydı, özel anı yakalamanız için size daha fazla seçenek sunar.

  Basit ve Güzel Arabirim

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_6

  Android’in en son Arabirimi, heyecan verici holografik bir ortamda, 360 derece Görev çubuğu ve yeni etkileşimli widget’larla tasarlanmış yeni giriş ekranıyla başlar. Kişiselleştirilebilir Ekran Kilidi, yazı tipi yeniden boyutlandırma ve telefonunuzu tam olarak kontrol etmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan veri kullanımı kontrolleri.

  Yüzle Kilit Açma

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_8

  Galaxy Nexus’taki Yüzle Kilit Açma özelliği ile artık telefonunuzun kilidini bir gülümseyişle açabilirsiniz. Hatırlamanız gereken karmaşık şifreler yok, sadece telefonunuzu açın ve hızlıca telefonunuzun kilidini açmak için kameraya bakın.

  Katıksız Google

  Samsung _9250_Galaxy_Nexus_10

  GALAXY Nexus kullanıcıları Google’ın en son güncellemelerine ve hizmetlerine doğrudan erişim ayrıcalığının keyfini çıkarır. Yazılım yükseltmelerinde ve Gmail ve Google Talk gibi yeni Kurulan Google tabanlı özellikler ile birleşen Music Beta gibi daha yeni ürünlerde, tam olarak entegre ve kolayca erişilebilir kullanıcı arayüzü ile ilk sıradadırlar. *Bazı uygulamaların bulunabilirliği ülkelere göre farklılık gösterebilir. Music Beta servisi Türkiye’de desteklenmemektedir.

   

  Kategori