Şanslı Yolcu Siz Olabilirsiniz!

 • Şanslı Yolcu Siz Olabilirsiniz!
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  4 yıl önce sona erdi 
  +3 -0

  Şanslı Yolcu Yarışması 14 Ocak Pazartesi Başlıyor

  Şehir Hatları - Şanslı Yolcu Siz Olabilirsiniz


  Tam Açıklama


  Değeri Yolcularımız

  2012 yılında 50 milyon yolcu taşıma sayısına ulaşan Şehir Hatları, bu başarıyı yolcularıyla paylaşmayı hedeflemiştir.

  Bu amaçla yola çıkarak “Şanslı Yolcu Siz Olabilirsiniz” sloganıyla 100 kişiye 1 ay boyunca tüm hatlarda (Özel gezi seferleri hariç) geçerli olacak Ücretsiz Geçiş hakkı verilecektir.

  Kampanya, 1 hafta süresince belirlenmiş olan 10 adet iskelede bulunan şanslı yolcu başvuru noktaları, www.sehirhatlari.com.tr web sitesi ve Facebook – Twitter sosyal medya adresleri üzerinden başvuru alınması yöntemiyle yapılacaktır.

  Kampanya bitimi sonrasında belirlenen bir günde Noter huzurunda yapılacak çekilişle tüm başvurular içinden 100 şanslı kişi seçilecek ve ilan edilecektir. Kazanan  kişilere en geç 3 gün içerisinde “ücretsiz geçiş kartı” teslim edilecek olup kişiler, takip eden 1 ay süresince bu hakkını kullanmaya başlayacaktır.

  Başvurular 14 Ocak Pazartesi Günü sitemizde yayınlanacak olan  form aracılığı ile de yapılabilecektir.

  “Şanslı Yolcu” çekilişleri için kampanya şartları;

  Tüm yolcularımız 14 – 18 Ocak tarihleri arasında, www.sehirhatlari.com.tr , Şehir Hatları Facebook ve Twitter sayfası veya 10 iskelemizde bulunan “Şanslı Yolcu” bilgi formlarının doldurulması suretiyle kampanyaya katılabileceklerdir.

  22 Ocak 2013 tarihinde saat 11:00’da noter kanalı ile yapılacak olan çekilişte, 100 yolcumuz tüm hatlarda geçerli olacak şekilde 1 ay boyunca ücretsiz geçiş hakkı kazanacaktır.

  Tüm yolcularımıza iyi şanslar dileklerimizle…