YOYO Kullan – Bırak Otomobiller

 • YOYO Kullan - Bırak Otomobiller
  Web Sitesine Git
  kodu kopyala & siteyi aç
  Süre Belirtilmemiş 
  +6 -1

  YOYO'da yıllık ücret Avealılara 69 TL yerine sadece 29 TL!

  Avea Her Yerde Kazandırır!

  ,

  Tam Açıklama


  YOYO’da yıllık ücret Avealılara 69 TL yerinesadece 29 TL! Kampanya 01-28 ŞUBAT 2013 tarihileri arasında tüm YOYO noktalarında geçerli olacaktır.

  Kampanya kapsamında yıllık 69TL üyelik ücreti 29TL’dir, ayrıca ilk YOYO kiralamada 1 saat kullanımdan sonraki 2 saat kullanım hediye edilecektir. Avea müşterileri YOYO yazıp 5060 servis numarasına veya, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise YOYO boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir.

  Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Türk Telekom ev telefonu müşterileri kampanya boyunca yalnızca 1 defa kampanyadan yararlanabilirler. Şifre alışveriş sırasında ilgili görevliye bildirilir.

  Kampanyadan yararlanılabilmesi için her kiralamada yeni şifre alınması gerekmektedir. Şifrenin kiralama sırasında ilgili yetkiliye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

  Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı DRIVE YOYO, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş’de de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti, 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak, 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir ve ücretler katılımcı tarafından karşılanır.

  Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.